Patrick Terwijn nieuwe trainer herenselectie

Het bestuur van s.v. DESS kan verheugd en trots mededelen dat het erin is geslaagd om een nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 2017-2018 te contracteren. Het is uiteindelijk van diverse sterke kandidaten, de 26-jarige Patrick Terwijn uit Anna Paulowna geworden. Patrick is momenteel hoofdtrainer/coach van de zaterdag 4e klasser Kleine Sluis (fusieclub tussen SVAP en BKC uit Anna Paulowna) en wordt opvolger voor de aan het eind van het seizoen vertrekkende trainer Ruud Wiersma. Het bestuur én de sollicitatiecommissie zijn ervan overtuigd dat zij in de persoon van Patrick Terwijn een jonge en ambitieuze trainer hebben aangetrokken, die met een frisse blik de talentvolle jonge selectie van s.v. DESS nader kan vormen en zien daarom uit naar een succesvolle samenwerking.

Patrick-Terwijn