Nieuwjaarswedstrijd 8 januari 2012

Het programma:

10.00 uur Ontvangst spelers met koffie
11.00 uur Wedstrijd DESS VE1 – OUD DESS jaren ‘80
12.15 uur Maken van groepsfoto
12.30 uur Wedstrijd DESS1 – OUD DESS jaren ’90/’00
14.00 uur Aanvang nieuwjaarsreceptie

Inlichtingen: Afra en André Appel

DESS jaren 80 DESS jaren 90
Ronald Witteveen
Joop Kool
Kik Huisman
Jos Koning
Siem Admiraal
Jan Keeman
André Appel
Jeroen van Veen
Marcel ReusDennis Laan
Erik Bark
Dennis Wagenaar
René Aay
Bas op den Kelder
Vincent Vermeulen
Jan Korver
Marcel Bartels
Nico Wagemaker
Ariën Rood
Redmar Oosterkamp
Jouke Ingen
George Munster
Scheidsrechters  
Jan van Yzerloo Wiegert Kistenmaker

 

Zoals iedereen inmiddels weet is een van de gezelligste dagen in de kantine onze jaarlijkse nieuwjaarswedstrijd. Uiteraard wordt er ook nog gevoetbald zoals jullie hierboven kunnen lezen. Waarschijnlijk zal de lijst met spelers nog langer worden maar de bovenstaande spelers zijn inmiddels contractueel vastgelegd voor deze dag. Voetbal is deze dag net zo belangrijk als gezelligheid dus kom allemaal naar het complex. Iedereen is vanaf 10.00 welkom. Het verleden heeft aangetoond dat de weersinvloeden nauwelijks van invloed zijn op deze dag!

Het bestuur van sv DESS, wenst jullie:

Een gezond en sportief 2012 !!!