Nieuwe sponser ME1

Zaterdagochtend om 12.00 uur stond de koffie klaar voor de nieuwe sponsors van de ME1, te weten De Gebr. Hovenier Klauwverzorging uit Sijbekarspel. Nadat de meiden, coach, trainers, fam. Hovenier(3 generaties) en ouders plaats genomen hadden in de feestelijk versierde bestuurskamer, opende de voorzitter de bijeenkomst. Na mooie woorden voor de sponsors en de voetbalmeiden, werd het tenue te voorschijn gehaald. Sokken, broekjes, shirts, keeperkleding en dat alles in een bijpassende tas. De dankbaarheid van de meiden voor dit alles, bleek uit de blije gezichten en het luide applaus voor de gebroeders. Vervolgens het officiële gedeelte, waarin het sponsorcontract getekend werd, onder toeziend oog van de voorzitter. Aansluitend een stukje voetbaltaart voor alle aanwezigen. Daarna op naar de kleedkamer om het nieuwe tenue te passen en aan het publiek te laten zien. Dat zag er allemaal keurig uit. Om dit moment vast te leggen, begaven we ons naar buiten voor een teamfoto samen met Jan-Willem, Andre en Susan Hovenier. Nou, als de meiden voortaan zo voetballen als dat ze eruit zien, dan komt het helemaal goed!

Hieronder de foto’s van het heugelijke moment:

 

 

 

de foto v.a.n.v. v.l.n.r.
Andre, Susan, Jan-Willem, Jolanda Karsten,
Irene Slagter, Valerie Reus, Lisa de Niet, Margot Smit,
Nika van Diepen, Lois Karsten, Anna Hovenier, (Mandy Vlaar ontbreekt).