Nieuwe corona maatregelen

Naar aanleiding van de nieuwe corona maatregelen die vandaag zijn aangekondigd, gaat onze kantine vanaf dinsdag 29 september 2020 18.00 uur in ieder geval de komende 3 weken op slot. Daarnaast zijn er geen toeschouwers welkom tijdens de wedstrijden. Onderstaand de maatregelen op een rijtje:

  • De kantine gaat voor minimaal 3 weken dicht
  • Dat geldt zowel doordeweeks als in het weekend
  • Ook de kleedkamers blijven doordeweeks dicht
  • Dat betekent dat er na de trainingen thuis wordt gedoucht
  • De spelers zorgen tijdens de trainingen zelf voor water, neem dit mee van huis
  • In het weekend zijn de kleedkamers open
  • Voor koffie / thee en/of limonade in de rust wordt gezorgd
  • Na de wedstrijd kan er worden gedoucht, de kantine blijft dicht
  • Er zijn geen toeschouwers welkom tijdens de wedstrijden

We blijven het nieuws op de voet volgen. Laten we hopen dat we met z’n allen met behulp van alle maatregelen de opmars van het virus weten te stoppen en de kantine over 3 weken weer gewoon open kan en toeschouwers weer welkom zijn.

Het Bestuur