KLUSAVOND en schoonmaken

Op 8 juni gaan we met z’n allen klussen op het terrein. Er moeten namelijk weer de nodige klussen worden uitgevoerd om alles klaar te krijgen voor het komende seizoen. De klussen variëren van simpel tot wat lastiger dus voor iedereen is er wel wat te doen. Iedere hulp is welkom. Als de klus is geklaard drinken wel altijd nog even een lekker frisje/biertje met elkaar. Heel gezellig!

Op 8 juni gaan we ook de kantine en de kleedkamers grondig schoonmaken zodat we het nieuwe seizoen kunnen starten in een schone kantine. We beginnen om 19 uur. Er staan een aantal spelers op het schema die moeten komen.
Een extra handje zou ook hier welkom zijn.

We hopen dat iedereen nog even 2 uurtjes kan vrijmaken om ervoor te zorgen dat alles voor elkaar komt.

Graag tot dan!

Het bestuur.