INDELINGEN JEUGDTEAMS seizoen 2022/2023

DESS JO10 DESS JO13
1. Collin Broers 1. Jens Ligthart
2. Benjamin Stuy 2. Tim Bruins
3. Yuiel Teweldebrhan 3. Job Zuijdam
4. Joes Bartels 4. Mdi Ortega
5. Giel van der Mey 5. Fynn Bregman
6. Gerrit Vlaar 6. Mika Snoek
7. Maxim Petrosian 7. Sepp Bartels
8. Novan Ravensbergen 8. Rupen Poelman
9. Mees Romdhane
10. Pé Vlaar
11. Fer Holleboom
12. Timo van den Bosch
13. Matthijs Vlaar
   
Trainer: Anita van Arem en Nikita Peters Trainer: Eize Bartels
Coach: Anita van Arem Coach: Maarten Gorter

 

DESS JO15 DESS JO19
1. Maarten Bruins 1. Jordi Stins
2. Finn Koopmans 2. Cas Ursem
3. Wess van Diepen 3. Daniel Huisman
4. Collin Koelemey 4. Joost van Vliet
5. Perry Appel 5. Seth van Diepen
6. Guus van Leeuwen 6. Lars op den Kelder
7. Mike Stins 7. Nick Koopmans
8. Omar Khalifeh 8. Thijs van Waaijen
9. Romario Peters 9. Niek Luurtsema
10. Josué Hendrikse 10. Timo Kan
11. Tijmen Vlaar 11. Karel van Leeuwen
12. Abi Zalgana 12. Jens Zoutendijk
13. Bram van Leeuwen
14. Imme Holleboom
15. Sven Ockx
   
Trainer: Dave Moolevliet Trainer: René Kool en Roland + Luuk Bontekoning
Coach: Ramon Poeze Coach: Bas op den Kelder en Stef van Diepen

 

DESS MO15 DESS MO17
1. Maja Zaborowska 1. Jasmijn de Jong
2. Natalia Zaborowska 2. Esmee Vlaar
3. Tara 3. Noelle Alves
4. Lotte van Doorn 4. Kaya Knaven
5. Julia Sciebior 5. Inge Stins
6. Leona Peters 6. Emma Brouwer
7. AnnaRoos Luurtsema 7. Femke de Jong
8. Roos Vlaar 8. Sterre van Veen
9. Lyra ten Pierick 9. Julia Huisman
10. Romy Zuidam 10. Noa Zuijdam
11. Lana Huisman 11. Tara Appel
12. Femke Vlaar 12. Maria Luurtsema
13. Mila Feldberg 13. Luna Smit
14. Tess Huisman
15. Manouk de Lange
   
Trainer: René Smit en Nico Huisman Trainer: Jelle van IJperen
Coach: Lois Karsten en Jolanda Karsten Coach: Jelle van IJperen

 

DESS MO11
1. Emily Sarnowska
2. Chaya Steman
3. Lois Smit
4. Jinte Ligthart
5. Rahaf Khalifeh
6. Fiene Ligthart
7. Jolien Vlaar
8. Feline Bruinsma
 
Trainer: René Smit en Nico Huisman
Coach: Joost Ligthart en Lisa de Niet