DESS ME1 is kampioen!!

Hallo beste mensen,

Op een zeer koude, gure zaterdagochtend stonden diverse ouders kou te vatten langs de diverse lijnen om te zien hoe hun jongste telgen het er vanaf brachten. Een druk programma werd er afgewerkt, maar de meeste ogen (en fotocamera’s) gingen uit naar de meiden E1. Zij waren het die dit seizoen als eerste het kampioenschap binnen haalden.

Nadat iedereen weer een beetje was opgewarmd in de bestuurskamer, was er een mooie taart van Bakkerij Kool voor de ‘dames in spee’ geregeld, gebracht en aangeboden door Anna Hovenier van de gelijknamige sponsor Gebr. Hovenier uit Sijbekarspel.

ME1 kampioen

De taart ging er dan ook in als koek! Nadat iedereen zichzelf had opgesteld voor een echte “We are the Champions Picture” gemaakt door huisfotograaf Ton Koek van het bedrijf JOTOWEB was er nog een verrassing. De meisjes hadden zelf ook nog een taart gebakken. Ik neem zomaar aan dat ook deze tot de laatste kruimel opgegaan is. Coach Sandra van Diepen, van harte gefeliciteerd met dit behaalde kampioenschap!

Groeten van een trotse voorzitter

taartje ME1