De 9e dorpsveiling

Aan het einde van de maand is het zover, de 9e dorpsveiling wordt gehouden.

U heeft inmiddels het kavelaanmeldingsformulier ontvangen en ingevuld. Deze is opgehaald of u heeft uw kavel aangemeld door middel van de mail. Stel dat u uw kavel nog niet heeft aangemeld en u wilt dit toch nog doen of u wilt nog een extra kavel aanmelden wat dan? Graag dan een mailtje sturen naar dorpsveiling@gmail.com maar even bellen met iemand van het veilingcomité kan natuurlijk ook.

Wij, het veilingcomité, zijn nu druk bezig om de inmiddels aangemelde kavels te verzamelen en te plaatsen in het veilingboekje. Er zijn al mooie kavels binnen en we verwachten er veel van op de 9e dorpsveiling!

Hoe ziet de agenda er uit:
Datum gebeurtenis
17 oktober 2011 t/m 23 oktober 2011 Bezorging veilingboek
22 oktober 2011 Ophalen goederen
29 oktober 2011 Ophalen verse goederen (’s morgens)
29 oktober 2011 19.30 uur ontvangst en 20.00 uur start veiling

Tot dan, in “De Vang”, het veilingcomité,
Ellie Vlaar, Wilma Groot, Arjen Slagter, Koos Rood, Jeannette van Stralen en Mark Olofsen