Aan alle trainers

Ten eerste: Graag met de trainingen de doelgebieden op het B-veld NIET gebruiken. Dit om de doelgebieden te sparen en er zijn genoeg losse doelen om gebruik van te maken!!

Ten tweede: Verder graag NA IEDERE training de verplaatsbare doelen van het veld halen en op het pleintje terugzetten!! ( Na de trainingen van afgelopen vrijdag zijn er weer 4 doelen op het veld blijven staan!) De gemeente maait en prikt er tijdens het onderhoud gewoon om heen en dat is volgens ons niet nodig. Het is toch een kleine moeite om met zijn allen na de training de doelen even mee te nemen naar voren? Als dit structureel niet gebeurd, gaan we de doelen weer vastmaken met een hangslot.

Als laatste: De dagen worden weer langer, dus graag de veldverlichting zo laat (als mogelijk) aanzetten en direct als het kan weer uitzetten. Draag a.u.b. uw bezuinigingssteentje hieraan bij.