Programma voor de jeugd

Iedereen weet inmiddels dat er de komende weken geen competitiewedstrijden worden gespeeld. De trainingen mogen gelukkig wel doorgaan en ook op zaterdag mogen we bij onze eigen club activiteiten organiseren met onze eigen leden. Volwassenen moeten zoveel mogelijk bij elkaar vandaan blijven of alleen in groepjes van maximaal 4 personen samen komen. We hebben geprobeerd iets te organiseren wat we met veel kinderen en weinig volwassenen kunnen doen, zodat we toch een beetje het idee hebben dat we op zaterdag een wedstrijd kunnen spelen.

We hebben voor de jeugd een toernooi opgezet voor de komende drie zaterdagen. Er zijn gemengde teams gemaakt die in drie weken tijd allemaal een keer tegen elkaar spelen. De JO9, JO11 en MO11 zijn gemengd en ook van de JO13, MO15 en JO16 zijn teams gemaakt. De teamindeling zie je hieronder staan.

Wat je moet weten:

  • Kom in trainingskleding naar DESS.
  • De kleedkamers en de kantine zijn dicht, dus je kunt je bij DESS niet omkleden. De WC’s in de kantine zijn wel open.
  • Publiek is helaas niet welkom. Om het aantal volwassenen op het complex zo laag mogelijk te houden zijn er alleen 4 coaches en een wedstrijdleider/limonademaker aanwezig.
  • De jongste teams spelen een wedstrijd van 2 x 25 minuten, de oudste teams spelen 2 x 30 minuten. In de rust is er limonade voor de spelers en koffie/thee voor de coaches. Dit wordt buiten opgedronken.
  • De jongste teams spelen in principe 7 tegen 7, de oudste teams 11 tegen 11. De teams zijn erg krap ingedeeld. Als er te weinig spelers zijn voor 7:7 of 11:11, passen we de grootte van het veld aan aan het aantal spelers dat er wel is. Het is NIET de bedoeling dat er vervangende spelers worden opgeroepen.
  • Als je een zaterdag niet kan, geef je afbericht bij je coach. Het gaat hierbij om de coach die je deze 3 zaterdagen hebt. Zijn of haar telefoonnummer staat bij de teamindeling.
  • Als extraatje is er een penaltybokaal. Na iedere wedstrijd neemt elke speler een  penalty (ook de oudere jeugd). Na 3 zaterdagen heeft iedereen 3 penalty’s genomen. De spelers die dat het best hebben gedaan, plaatsen zich voor de finale die direct na de wedstrijden op 7 november word gespeeld. Er is alleen een prijs voor de nummer 1 bij de jongste teams en de nummer 1 bij de oudere teams. Als je er niet bent, kun je geen penalty laten nemen door iemand anders of op een andere zaterdag 2 penalty’s nemen.

We hopen alle spelers hiermee een leuke zaterdag te geven. Tot zaterdag!

Het jeugdbestuur

 

Indeling jeugdtoernooi zaterdag 24 oktober t/m 7 november

 

Tijgers: Leeuwen: Poema’s: Cheeta’s:
Joes Giel Yuiel Gerrit
Daan Timo Matthijs
Quincy Job Fer Fynn
Mika Rupen Sepp Tim
Jens Leona Roos Julia
AnnaRoos Romy Nienke Jinte
Loïs Rahaf Lyra Lana
Emily
       
Coach: Coach: Coach: Coach:
Loïs Jolanda Anita Joost
06-12531904 06-36100472 0229-599033 06-15051520

 

Haaien: Orka’s: Zeehonden: Zeeleeuwen:
Jasmijn Esmee Inge Sterre
Phiene Noëlle Kaya Maria
Tess Julia Noa Femke
David Tara Manouk Luna
Jesper Maarten Sven Ferron
Guus Fynn Wess Perry
Omar Bram Imme Romario
Thijs Tijmen Mike Karel
Jordi Joost Daniël Lars
Nick Hugo-Geert Niek Cas
Seth Allaa Collin Timo
       
Coach: Coach: Coach: Coach:
Bas/Stef Jelle Ramon Dave
06-50521578 06-27598880 06-21530889 06-46054916
06-52795003

 

Speelschema:

Zaterdag 24 oktober:

Tijgers – Leeuwen 10.00 uur Veld 1
Poema’s – Cheeta’s 10.00 uur Veld 2
     
Haaien – Orka’s 11.30 uur A-veld
Zeehonden – Zeeleeuwen 11.30 uur B-veld

 

Zaterdag 31 oktober:

Tijgers – Poema’s 10.00 uur Veld 1
Leeuwen – Cheeta’s 10.00 uur Veld 2
     
Orka’s – Zeeleeuwen 11.30 uur A-veld
Haaien – Zeehonden 11.30 uur B-veld

 

Zaterdag 7 november:

Tijgers – Cheeta’s 10.00 uur Veld 1
Leeuwen – Poema’s 10.00 uur Veld 2
     
Orka’s – Zeehonden 11.30 uur A-veld
Haaien – Zeeleeuwen 11.30 uur B-veld