Nieuws van de Voorzitter

In deze tweede nieuwsbrief wil ik graag even terugblikken op de onthulling van de nieuwe kleding van het eerste heren – en vrouwenelftal. Ondanks de regenachtige dag, scheen de zon in de kantine. Wat een prachtige kleding en overige spullen met de naam van onze nieuwe sponsor Noctiluca Consulting B.V. er op. Sandra en partner Wim waren bij de onthulling aanwezig, Sandra enorm bedankt. Het sponsorcontract is getekend en de kleding is onthuld met een heuse modeshow. Perfect georganiseerd door Jan Peter Bos en aan elkaar gepraat door Vincent Vermeulen. Heren, bedankt. De foto’s gemaakt door Carolien van Oijen zullen vast met jullie worden gedeeld. Carolien, bedankt. Helaas heeft het eerste herenteam niet kunnen winnen in de nieuwe kleding en dat hebben de vrouwen wel gedaan. Keurig en gefeliciteerd. Na de wedstrijd DESS 1 – ALC 1 bleef het nog lang onrustig en beregezellig in de kantine. Mireille en haar meiden in de snackwagen verzorgden de heerlijke snacks. Bedankt voor jullie inzet.

Op zaterdag 12 oktober 2019 is het tijd voor de voetbalquiz in de kantine, georganiseerd door Vincent Vermeulen en ondergetekende en verzorgt door Quiz Events QBWUA. Aanvang 20.00 uur. Teams kunnen zich nog inschrijven. Dus jong en oud, kom op en schrijf jullie in. Laten we ook hier een succes van maken!

Ruud Wiersma