HSV Sport JO8 – DESS JO8

Een nieuwsbrief, daar moet nieuws in en wat is er nou nieuwer dan de jongste jeugd van DESS (nou ja, behalve dan ons nieuwe veteranenteam). Daan, Joes en Jop, aangevuld met de “ervaren” Fer, Djesse, Pé, Matthijs en Timo, togen we voor onze eerste wedstrijd naar HSV. Daar ontdekten we ook iets nieuws.

We zochten de kleedkamer, maar er nergens een bord, dus vroegen we ernaar bij het loket van de dienstdoende limonade-tapper.

“Nou”, zei deze, “dat staat in de App”.

Wie ondergetekende kent, weet dat dit dus niks wordt. De man vond het zelf ook al een raar antwoord en wees ons een willekeurige kleedkamer toe. Toen we daar aangekleed uitkwamen en we naar “ons” veld vroegen, was het antwoord: “Nou, dat staat ook in de App”.

We vonden onze tegenstander op eigen gelegenheid (en walsten daar met 0-23 overheen).

Gelukkig kwam de limonade gewoon in een plastic bekertje.

Anita
30 augustus 2019