Expeditie Huttendorp 2021!

Screenshot 2021-04-09 at 20.29.15

Stichting Huttendorp Sijbelbroek is verder gegaan met de voorbereidingen op het jaarlijkse weekend vol timmerplezier.

De twee belangrijkste punten zijn inmiddels besloten, namelijk wanneer Huttendorp dit jaar wordt georganiseerd en het thema. Noteer alvast in de agenda: zaterdag 3 en zondag 4 juli Huttendorp Sijbelbroek met als thema; Expeditie Huttendorp! Mocht de expeditie op 3 en 4 juli te vroeg komen en vanwege de Corona maatregelen niet door kunnen gaan, dan hebben wij alvast een alternatieve datum gepland. De alternatieve datum is op zaterdag 21 en zondag 22 augustus.

Wie mogen zich inschrijven?

  • Om te beginnen de mini’s. Het Mini-Huttendorp is een terugkomend evenement, om ook de kinderen uit groep 1 en 2 te kunnen ontvangen en te laten proeven van het Huttendorp festijn. Het Mini-Huttendorp zal plaatsvinden op zaterdag 3 juli (of zaterdag 21 augustus) van 12:00 uur tot 14:30 uur. De kosten voor het Mini-Huttendorp zijn: € 5 ,-
  • Verder mogen alle kinderen vanaf groep 3 zich inschrijven voor het hele Huttendorp weekend! De kosten voor deze kinderen zijn: € 20 ,-

LET OP! De kinderen die vorig jaar in groep 8 zaten, mogen zich dit jaar ook (opnieuw) inschrijven!

Inschrijven kan tot en met 1 mei. De betalingen voor de inschrijvingen zullen bij de entree van het Huttendorp weekend plaatsvinden (pinnen en contant).

Wil jij je inschrijven voor het huttendorp weekend? Dit kan je doen op onze website via de onderstaande link: http://huttendorpsijbelbroek.eu/inschijven/

Voor het Huttendorp weekend zijn we natuurlijk ook weer op zoek naar vrijwilligers. Zonder vrijwilligers geen Huttendorp! Dus heb je zin om een weekend de handen uit de mouwen te steken; timmeren / bouwen / en vele spelletjes te spelen?  Meldt je dan aan via het inschrijfformulier op de website: http://huttendorpsijbelbroek.eu/vrijwilligers/

Heeft u nog vragen? Voor vragen over het Mini-Huttendorp kunt u contact opnemen met Sjors Munster: 06-27277343 of Sharon Bakker: 06-48628345. Voor vragen over het huttendorp weekend kunt u contact opnemen met Tom Beuker 06-13532277 of Sharon Bakker 06-48628345

Wilt u op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes? Ga dan naar www.huttendorpsijbelbroek.eu Op onze website zijn ook de foto’s te vinden van de afgelopen jaren en ons huisreglement.

Wij hebben er weer zin in!

Bestuur Huttendorp Sijbelbroek:

Chris Keesom, Sanne Wagemaker, Simon Stapel, Luuk Hendriks, Remco Bouma, Tom Beuker, Sjors Munster en Sharon Bakker