DESS JO9 – Spirit JO9

Wie de scheurkalender 2022 van Rob Scheepers heeft, weet inmiddels zijn 1 aprilgrap:
Het blaadje van 1 april is er niet: je scheurt 31 maart af en komt bij 2 april, maar voordat je doorhebt dat dat niet aan jou ligt……..1april!

Zo zocht onze Maxim in de kleedkamer naar zijn ene missende voetbalschoen. We zochten met z’n allen, totdat Yuiel met glimmende oogjes zei: ”óf hij is verstopt in de wc.” 1 april Maxim! (Het was overigens 2 april….)

De wedstrijd was leuk. Tess Huisman viel als scheidsrechter in voor Kaya en maakte een uitstekend debuut.

Aanvoerder Joes en zijn vriendin Fiene hadden de afgelopen week waarschijnlijk meegekregen dat John Lennon en Yoko Ono samen een week in bed lagen voor de vrede, maar waren vergeten dat er zaterdags gewoon gevoetbald moet worden.

Eindelijk compleet besloot Yuiel, om dit te vieren, direct een doelpunt te scoren. Gerrit ontpopte zich als een ware keeper. Giel, die even een poosje van voetbal af is, was er gelukkig wel en deed ook gezellig mee in de kleedkamer. Jolien speelde een puike partij in de voorhoede, maar blijkt ook goed tot haar recht te komen als spil.
Yuiel maakte er nog twee en Joes ook, eindstand 5-2. Spirit won net aan de penalty’s.

Naderhand was er nog een lange nazit in de kantine. Gezellig jongens en meisjes!

Anita