DESS 2 – RKEDO 4

DESS twee weer sterker in de tweede helft

Zondag, 25 september, DESS 2 op pad naar RKEDO 4. Op het thuis complex aangekomen is de sfeer al goed en de eerste toespraak Peter manshanden valt alweer. Van de 15 spelers die op de lijst waren uiteindelijk 13 beschikbaar waaronder twee geblesseerde. “mooi” aldus Sjoerd Beuker “dan hoef ik in ieder geval niet te vlaggen”. Tijdens de warming up wordt bepaald dat Ross van Etten toch wisselt met de nieuwe jong en opkomende topspeler Daniël Huisman wegens een lies blessure. De wedstrijd gaat goed van start met DESS die op volle kracht vooruit te voetballen. Op de 10e minuut krijgt DESS een pingel. De 0-1 is binnen dankzij het mooie schot van Robbert Jan. DESS pakt gelijk weer de bal op en dan zie we Daniël al in actie met een prachtig diepe bal op Marvin. De verdediging van RKEDO was wederom te laat voor de bal en schep Chris Keesom met volle macht onderuit. Penalty Robert Jan staat weer achter de bal en mist zijn kans. met wat geluk dat de keeper niet op de lijn stond mocht de penalty herhaald worden die voor de tweede keer tegen de handen van de keeper kaatsten. RKEDO had daarna de goede moet gevonden en scoren uit een voorzet de 1-1.  net voor de rust komt het tweede doelpunt van de tegenstander 2-1 voor edo.

In de rust wordt Sisco Elsas gewisseld voor Ross. Er werd goede moet in gepraat en DESS ging aan de slag. de verdediging stond de tweede helft als een dijk. alles wat de zijkant niet hielden werd dan wel door anna-frederik wel aan de kant gezet. de ballen vlogen grandioos via links en rechts richting de spits keesom. na een aantallen poging had Devon diephuis de taak op zich genomen en via een wonderbaarlijke kering in het schot kwam de 2-2. de deksel was van de pot en snel daarna kwam de voorzet van keesom op marvin de hem in het doel tikte 2-3. Vervolgens neemt valt de 2-4 door een onverwachtse actie van maico eidigend in een voorzet op Marvin die hem dan ook keurig in het diel trapt. in de 85e minuut krijgt edo nog een vrije trap mee gegeven die, om eerlijk te zijn, knap in het doel getrapt wordt. eind stand 3-4 winst voor DESS 2.